Filma – “Pēdējā reformācija – Sākums”


2014. gada augustā Torben Søndergaard un režisors Lebo Akatio ceļoja uz ASV, lai vadītu mācekļu apmācības nedēļas nogali. Ceļā viņi sajuta kā Dievs runā un aicina izveidot filmu. Ne tikai īsu video, kurā būtu redzams viņu ceļojums uz ASV, bet pilna izmēra filmu. Filmai bija jāparāda kādu Dievs redz Jēzus mācekļu dzīvi un cik ļoti tā atšķiras no tā, kas reizēm mūsdienās redzams baznīcā. Ierodoties ASV viņi iegādājās visu nepieciešamo, lai ķertos pie darba. Šī un nākamo ceļojumu laikā viņiem bija iespēja iemūžināt iespaidīgus brīnumus un lietas, ko iepriekš citas filmas nav rādījušas. Arī šīs filmas vēsts ir nedaudz atšķirīga no tā, ko citas filmas pavēsta. Šī ir pirmā no trijām filmām, ko plānots izveidot. Darbs pie otras filmas jau notiek šobrīd.

Šī filma ir īpaša vairākos veidos. Filmai nebija scenārija un budžeta – tikai daži cilvēki un vadība no Dieva. Filma pavēsta pasaulei par kustību mūsdienās, kas ir redzama arī rietumu pasaulē. Tā ir kustība, kas sastāv no cilvēkiem, kuru sirdis deg par šo pasauli. Šie cilvēki redz, ka mūsu mirstošajai pasaulei vajag Jēzu Kristu, bet ir tik grūti aizsniegt cilvēkus. Viņi ir sapratuši, ka paši cilvēki ir sarežģījusi lietas, kas traucē Evaņģēlija izplatībai. Viņi ieraudzīja, ja mēs atgrieztos pie tāda Evaņģēliju, ko redzam Apustuļu darbos, mēs arī redzētu tās lietas, kas notika ar pirmajiem mācekļiem.

Filma šobrīd ir pieejama ar subtitriem 35 valodās, kuru vidū ir arī latviešu valoda. Ja jums neizdodas ieslēgt subtitrus, droši sazinieties ar mums tlr.latvia@gmail.com un mēs nosūtīsim pamācību.