KICKSTART’S


Kas ir Kickstart’s ?

Tas ir process, kura laikā publiskā telpā Jēzus Kristus māceklis praktiski parāda citiem mācekļiem to, kā sludināt Evanģēliju, lūgt par slimajiem vai izdzīt dēmonus. Tā ir dalīšanās pieredzē, ne tikai mutiski, bet praktiski, palīdzot jaunajam māceklim apgūt tās pamatlietas, kuras Jēzus Kristus ir pavēlējis darīt katram no mums.

Ar vārdu “Kickstart” tu vari sastapties visā pasaulē un dzirdēt liecības, cik liela loma ir māceklībai, uz ko mūs aicina arī Raksti :

 “un, ko tu esi dzirdējis no manis, daudziem lieciniekiem klāt esot, to cel priekšā uzticīgiem cilvēkiem, kas būs noderīgi mācīt atkal citus.” /2.Tim. 2:2/

Ja vēlies kopīgi iziet ielās, piedzīvot dziedināšanu caur tavām rokām, izdzīt demonus un sludināt Dieva vārdu,
tad piesakies uz Kickstart pa epastu: tlr.latvia@gmail.com
Atrast sev tuvākos Jēzus mācekļus ĀRPUS Latvijas vari šajā lapā

Ulda un Lienes Kickstart’s Zviedrijā

Liecība :

Pirms vairākiem gadiem kāds vīrs no Zviedrijas ieradās Dānijā un vēlējās kļūt par dzīvu Jēzus Kristus mācekli. Viņš devās laukā kopā ar pieredzējušāku Jēzus Kristus mācekli, sludinot Evaņģēliju un dziedinot slimos. Atgriežoties Zviedrijā, šis vīrs ikdienā sāka darīt to pašu, ko bija mācījies Dānijā. Pēc nepilniem diviem gadiem Zviedrijā šis cilvēks bija dalījies ar mācību tik daudz reizes, ka viņš jau bija kļuvis par garīgo vec-vec-vectēvu Jēzū Kristū daudziem mācekļiem, jo bija izveidojušās 5 paaudzes, kas turpināja “Kickstartu” ar citiem mācekļiem.
Šis uzticamais māceklis bija “Kickstartējis” kādu, kas šo mācību nodeva tālāk. Nākamais, kas saņēma mācību, to atkal nodeva tālāk utt. Šī viena uzticamā kalpa rezultātā šobrīd Zviedijā ir neskaitāmi Jēzus Kristus mācekļi, kuri sludina Evaņģēliju, Jēzus vārdā ir dziedinājuši tūkstošiem slimo un Jēzus vārdā ir palīdzējuši simtiem piedzimt no augšienes caur ūdens kristību un Svētā Gara kristību.

 “Jēzus atbildēja: “Patiesi, patiesi Es tev saku: ja kāds neatdzimst ūdenī un Garā, netikt tam Dieva valstībā!” /Jāņa ev. 3:5 /